top of page

Merhaba!

Sivil toplum ve kültür-sanat alanlarında yaratıcı projeler geliştiren bir dijital ajansız. Fikre uygun stratejiler geliştirmek için farklı araçları bir arada kullanmayı seviyoruz.

Donna Creative Studio, sivil toplum ve kültür-sanat alanlarında projeler ve iletişim stratejileri geliştirmek için resmi olarak 2021 yılında kuruldu.

 

Donna Creative olarak projelerimize uygun stratejiler geliştirmek için farklı araçları bir arada kullanmayı seviyoruz. Kendimizi akışkan bir kreatif ajans olarak tanımlıyoruz çünkü çalışacağımız projelere göre, uzman havuzumuzda yer alan en uygun kişilerle ekip oluşturuyoruz.

Ekip havuzumuzda içerik yazarları, grafik tasarımcıları, iletişim stratejistleri, web site tasarımcısı, oyun tasarımcısı, sosyal medya uzmanı, fotoğrafçı, yönetmen, yapımcı ve hareketli grafik tasarımcı ve 2D animasyon çizeri bulunuyor.

İletişim Stratejisi

Sivil toplum kuruluşlarının hedeflerini, amaçlarını ve etkinliklerini hedef kitlelerine dilediği gibi duyurabildiği, hedef kitlenin genişletildiği ve sosyal medyanın projenizi ve/veya örgütünüzü geliştirmek için etkin şekilde kullanıldığı bir sosyal medya stratejisi izliyoruz. Sosyal medya analitiklerini inceliyor ve sizin için en uygun iletişim stratejisini bulmayı hedefliyoruz. Çünkü sosyal medyada doğru ve geniş kitlelere erişmek her kurum için çok önemli. Dijital iletişim önceliğimiz olmasına rağmen, geleneksel iletişim (basılı yayınlar, billboardlar) alanında da pek çok iş yapıyoruz.

Fotoğraf ve Video Çekimi

Ürün fotoğraflama, toplantı/etkinlik fotoğraf ve video çekimi gibi pek çok farklı alanda hizmet veriyoruz. Seçtiğimiz, sizi ve markanızı yansıtan fotoğrafları ve isteğinize göre kurguladığımız videoları websiteniz ve sosyal medya hesaplarınız için düzenledikten sonra size teslim ediyoruz.

Prodüksiyon

Projenizin ihtiyacına göre belgesel ve animasyon ve tanıtım filmini çekiyoruz. Sizden gerekli bilgileri aldıktan sonra ödüllü yönetmenlerimiz ile senaryodan post prodüksiyona kadar tüm süreci yönetiyoruz. Böylece kitlenize sizin hikayenizi, amaçlarınızı anlatmanıza destek olacak içerikler üretmiş oluyoruz.

Kurumsal ve Proje Web Sitesi

Hedef kitlenizin hizmetlerinize ve/veya projelerinize kolaylıkla erişebilmesi için arama motorları ve mobil uyumluluğunun yanı sıra kullanıcı dostu internet siteleri hazırlıyoruz. Sitelerin güncel olmasına, arama motorlarında doğru anahtar kelimelerle ilişkilendirilmesine (SEO), kitlenizin size ulaşması için tüm önemli bilgilere ve özelliklere sahip olmasına özen gösteriyoruz.

Sosyal Medya Yönetimi

Hedef kitlenizin yaptığınız işlerle ilgili en doğru bilgileri alabilmesi için sosyal medya hesaplarınızı aktif olarak güncelliyoruz. Kitlenizin genişlemesi için benzer alanda çalışan kurumları, kişileri takip etmenizi sağlıyor, özel mesajlar, farklı içeriklerin tekrar paylaşılması gibi yöntemlerle aktif bir sosyal medya kullanımı stratejisi benimsiyoruz. Her sosyal medya kanalına uygun boyutlarda görselleri tasarlayarak daha fazla erişim almanızı sağlıyoruz.

Grafik Tasarımı

Kısa veya uzun metraj filmlerin afişlerini tasarlamayı ve kutu oyunları için grafik tasarımlar yapmayı yaratıcılığımızı kullanabildiğimiz için özellikle çok seviyoruz. Bunlara ek olarak billboard tasarımları, logo tasarımı ve kitapçık/broşür tasarımı da yapıyoruz/hazırlıyoruz.

Sizi, şirketinizi veya markanızı yansıtan grafik tasarımları, web siteniz ve sosyal medya hesaplarınız için düzenledikten sonra size teslim ediyoruz. 

bottom of page