top of page

Merhaba!

Sivil toplum ve kültür-sanat alanlarında yaratıcı projeler geliştiren bir dijital ajansız. Fikre uygun stratejiler geliştirmek için farklı araçları bir arada kullanmayı seviyoruz.

12-cisü sosyal .png

İletişim Stratejisi

Sivil toplum kuruluşlarının hedeflerini, amaçlarını ve etkinliklerini hedef kitlelerine dilediği gibi duyurabildiği, hedef kitlenin genişletildiği ve sosyal medyanın projenizi ve/veya örgütünüzü geliştirmek için etkin şekilde kullanıldığı bir sosyal medya stratejisi izliyoruz.  

Fotoğraf ve Video Çekimi

Ürün fotoğraflama, toplantı/etkinlik fotoğraf ve video çekimi gibi pek çok farklı alanda hizmet veriyoruz. 

Prodüksiyon

Projenizin ihtiyacına göre belgesel ve animasyon ve tanıtım filmini çekiyoruz. Sizden gerekli bilgileri aldıktan sonra ödüllü yönetmenlerimiz ile senaryodan post prodüksiyona kadar tüm süreci yönetiyoruz. 

Kurumsal ve Proje Web Sitesi

Hedef kitlenizin hizmetlerinize ve/veya projelerinize kolaylıkla erişebilmesi için arama motorları ve mobil uyumluluğunun yanı sıra kullanıcı dostu internet siteleri hazırlıyoruz. 

Sosyal Medya Yönetimi

Hedef kitlenizin yaptığınız işlerle ilgili en doğru bilgileri alabilmesi için sosyal medya hesaplarınızı aktif olarak güncelliyoruz. 

Grafik Tasarımı

Kısa veya uzun metraj filmlerin afişlerini tasarlamayı ve kutu oyunları için grafik tasarımlar yapmayı, billboard tasarımları, logo tasarımı ve kitapçık/broşür tasarımı da yapıyoruz/hazırlıyoruz.

Sizi, şirketinizi veya markanızı yansıtan grafik tasarımları, web siteniz ve sosyal medya hesaplarınız için düzenledikten sonra size teslim ediyoruz. 

bottom of page